Алєксєєв: Влада Італії має відреагувати на заяву міністра внутрішніх справ цієї країни

23.07.2018 12:51

Рим має офіційно прокоментувати заяву міністра внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні щодо нібито законності анексії Криму та подій в Україні.

Про це заявив голова міжпарламентської групи дружби Україна-Італія, народний депутат від «УДАРу» Сергій Алєксєєв. За його словами, відповідна заява італійського міністра суперечить визнаним принципам та нормам міжнародного права. 

«Минуло вже понад дві доби, а офіційний Рим досі не прокоментував заяву віце-прем'єр-міністра і міністра внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні щодо «законності» окупації Криму Росією та «псевдореволюції» в Україні. Не секрет, що Маттео Сальвіні симпатизує Росії і виступає за скасування санкцій, а його партія «Ліга» відкрито співпрацювала з «Єдиною Росією». Проте подібні заяви суперечать визнаним принципам та нормам міжнародного права і навіть в Італії викликали обурення», - сказав нардеп.

Зокрема, за словами Алєксєєва, колишній міністр юстиції П'єро Фассіно заявив, що «спочатку Сальвіні посварив нас (Італію) з Європою, а теперь сварить з Україною». Крім того, Алєксєєв повідомив, що до Міністерства закордонних справ України вже викликали Надзвичайного та Повноважного Посла Італійської Республіки в Україні Давіде Ла Чечіліа для роз‘яснення офіційної позиції Італії з цього питання. 

«Маю надію, що подібні провокативні та безвідповідальні заяви є окремою позицією окремих політиків і не відображають офіційну позицію Італії щодо територіальної цілісності та суверенітету України», - наголосив Сергій Алєксєєв.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини