Білоцерковець: У столиці в найкритичніших місцях підтоплення розпочинається відкачування води помпами

25.07.2018 18:16

За дорученням київського міського голови Віталія Кличка, у місцях, де ситуація з підтопленням після зливи найкритичніша, управління з надзвичайних ситуацій столиці розпочинає відкачування води помпами.

Про це у соціальній мережі Facebook написав народний депутат від групи “УДАР”, радник мера Києва Дмитро Білоцерковець.

“За дорученням мера, управління з надзвичайних ситуацій міста, в тих місцях, де найкритичніша ситуація, починає відкачування води помпами”, - написав Білоцерковець.

Депутат пояснив, що однією з причин неналежної роботи системи зливових каналізацій є аномальна кількість опадів, що випала в столиці останніми днями.

“Київ вже який день заливає дощами. На багатьох вулицях - справжні річки. Потрібно розуміти, коли є проблема з ливнівками, а коли - є наслідки аномальних опадів. Якщо вода не стоїть годинами, а поступово сходить, то просто ливнівка (зливова каналізація) не може впоратися з обсягами опадів через їх аномальність. І такі проблеми, під час стихійного лиха, бувають у всьому світі, навіть в найбільших і успішних мегаполісах, - підкреслив Білоцерковець. - Якщо ж вода стоїть довго і не сходить, тоді дійсно є проблема з ливнівкою і над цим потрібно працювати”, - зазначив нардеп.

За його словами, у Києві справді  є проблема з роботою застарілих комунікацій і зливової каналізації. На ділянках багатьох автошляхів, де були здійснені капремонти, систему ливнівок  оновили. Але на більшості вулиць ці системи – старі.

“Проблема ливнівок в місті історична, з'явилася не вчора і не рік тому. Ми розуміємо, що над цим потрібно працювати і це питання є актуальним. Тому, на багатьох вулицях, де робили капремонт доріг, міняли систему ливнівок, комунікації. Але, на більшості вулиць ці системи - старі, зношені. І ми визначаємо найпроблемніші, до заміни яких приступаємо. Як, наприклад, на Лівобережці”, - додав він.

 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Новини