Геращенко: РФ має прибрати свій блокпост посеред зруйнованого мосту у Станиці Луганській

25.03.2019 14:38

РФ має прибрати свій блокпост посеред зруйнованого мосту у Станиці Луганській, негайно здійснити розмінування територій поблизу Сіверського Донця і забезпечити режим тиші для українських будівельників. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написала народний депутат від «УДАРу», віце-спікер парламенту Ірина Геращенко.

«Сьогодні 26 українських будівельників і 13 одиниць будівельної техніки виїхали до зруйнованого російськими військами і бойовиками мосту в Станиці Луганській, аби розпочати реконструкцію цього об‘єкту», - відзначила Геращенко.

Вона нагадала, що окупанти розбили міст у 2014 році, на його залишках встановили російській блокпост з бойовиками. «Щороку, під час переходу цими руїнами, гинуть люди, старенькі ламають руки, ноги. Усі ці роки Україна заявляла про готовність негайної реконструкції. І разом з МКЧХ, які пропонували участь в ремонті об’єкту, й самостійно. Всі ці роки РФ разом з бойовиками блокувала ремонт мосту», - зазначила нардеп.

За її словами, сьогодні ситуація катастрофічна. «Разом зі снігом зійшли всі ті дощечки, залишки сходів, парапети, які бойовики називали «мостом», і це реально пекельна дорога, яку щодня змушені долати тисячі українців. Українська сторона напередодні направила дипломатичну ноту країнам нормандського формату, що ми вимагаємо від РФ режиму тиші на час проведення ремонтних робіт і приступаємо до реконструкції», - зауважила Геращенко.

Вона додала, що українські будівельники виїхали на ремонт зруйнованого бойовиками мосту у Станиці Луганській, однак РФ не дала жодної відповіді на запит України забезпечити режим тиші. «На жаль, РФ не дала жодної відповіді на запит України забезпечити режим тиші. Ми очікуємо від ОБСЄ і країн нормандського формату чіткого публічного звернення до РФ з вимогою припинити блокувати вирішення гуманітарних проблем Донбасу. РФ має прибрати свій блокпост посеред зруйнованого мосту, негайно провести розмінування територій поблизу Сіверського Донця і надати режим тиші для українських будівельників, ми проведемо реконструкцію мосту. Це потрібно українцям Луганщини», - підкреслила Ірина Геращенко.

 

 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Новини