Сергій Алєксєєв: Кодекс з процедур банкрутства робить Україну більш інвестиційно привабливою

17.04.2019 16:57

Кодекс України з процедур банкрутства робить вітчизняний ринок більш інвестиційно привабливим, а права кредиторів - більш захищеними. Про це заявив один із співавторів Кодексу, народний депутат Сергій Алєксєєв. За його словами, за роки незалежності це перший комплексний документ, що регулює всі процедури банкрутства - як юридичних, так і фізичних осіб.

«Кодекс покращує позицію України в рейтингу Світового банку «Doing business» в середньому на 10 позицій, що може дати нашій державі, за приблизними розрахунками, додаткових 6 мільярдів доларів інвестицій», - зазначив нардеп.

За словами Алєксєєва, Кодекс з процедур банкрутства вирішує питання, що найбільше турбували інвесторів. Зокрема, скорочує тривалість процедури банкрутства, знижує її вартість і значно підвищує ефективність. 

«Це актуальні питання для бізнесу й одні з перших, які ставлять іноземні інвестори при ухваленні рішення чи починати працювати в Україні. Вирішення в Кодексі цих питань робить вітчизняний ринок більш конкурентоздатним у глобальній боротьбі за фінансові ресурси, а права кредиторів більш захищеними», - вважає він. 

Сергій Алєксєєв наголосив, що від ухвалення Кодексу у виграші будуть усі, адже передбачені процедури збалансовані та рівною мірою захищають як кредиторів, так і боржників. Документ, окрім ліквідації зайвих бар'єрів, спрощення доступу до процедур та зменшення строків провадження у справах про банкрутство, зменшує також і можливості зловживань у цих питаннях. 

«Ми довго працювали над документом, вивчали світовий досвід та рекомендації міжнародних фінансових організацій. Це дозволило знайти золоту середину, щоб максимально безболісно, як для боржника, так і кредитора, вирішити питання простроченої заборгованості, передбачивши і низку запобіжників від різноманітних махінацій, і певні гарантії», - зазначив народний депутат.

 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини