Білоцерковець: Антикорупціонери витратили 3 млн грн. на "полювання" за памперсами мого сина

05.02.2020 21:26

Співробітники НАБУ витратили 3 млн грн. на розслідування політично вмотивованої справи проти радника мера Києва Дмитра Білоцерковця. Про це Білоцерковець написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.
 
"Як антикорупціонери витратили 3 млн грн. на полювання за памперсами мого 3-річного сина. НАБУ разом з САП люблять, окрім своїх основних функцій, ще займатися політичними замовленнями і репресіями, навіть в самих сміховинних формах, бігаючи за памперсами в прямому сенсі цього слова. Прочитав у ЗМІ, що мені нібито вручили обвинувальний акт щодо недостовірної інформації в декларуванні, хоча цього поки не було. Але пресслужба САП дуже поспішала, що забула про необхідність дотримання юридичних процедур, що ще раз підтверджує упередженість і політичну мотивацію", - написав Білоцерковець.
 
За його словами, мотивовані кимось детектив і прокурор намагаються абсурдно звинуватити колишнього нардепа в декларуванні недостовірної інформації щодо якоїсь дрібниці - памперсів. Він зауважив, що після вивчення матеріалів справи разом з адвокатами, може запевнити, що жодного прямого доказу у слідства немає, все засновано на домислах і уяві обвинувачення. 
 
"Нагадаю справу намагаються мотивувати тим, що в 2017 році мій новонароджений син і дружина періодично перебували у моєї матері з метою нагляду за дитиною. Цікаво, хто не залишає дитину у бабусі? А ключовий елемент доказової бази - адреси доставки памперсів. Найабсурдніше в цій ситуації - це те, що я відправив в НАЗК лист, де запитав, чи повинен декларувати майно матері, враховуючи, що вона час від часу доглядає за дитиною. Відповіддю Агенства було - не повинен", - додав він.

Більше того, НАЗК, як зазначив Дмитро Білоцерковець, здійснило перевірку його декларації про доходи за 2017 рік і не виявило порушень.

"Мета звинувачення мені зрозуміла, і вона, на жаль, банальна в кращих традиціях української політики - боротьба за владу в Києві і спроби послабити мера Києва Віталія Кличка, членом команди якого я є. Мета замовників цієї справи - залякати нас, послабити і відвернути мене, як від міста, так і від міської виборчої кампанії", - наголосив він.

До того ж, як зазначає Білоцерковець, на це абсурдне і політично мотивоване переслідування НАБУ, за приблизними підрахунками, було витрачено близько 3 мільйонів гривень платників податків. 

"І це при тому, що ми так і не побачили з боку Бюро ефективних, а головне - результативних розслідувань щодо топ-корупціонерів, які крадуть у нашої країни мільярди", - підсумував Дмитро Білоцерковець. 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Новини