Кличко: Київську мерію підсвітили кольорами італійського прапору на знак солідарності з Італією у боротьбі з коронавірусом

20.03.2020 20:44

Київську мерію в п'ятницю ввечері підсвітили кольорами італійського прапору на знак солідарності та підтримки Італії у боротьбі з коронавірусом. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Друзі! Київ розпочав акцію на підтримку Італії. Багато хто з вас міг бачити, що ми встановили вздовж Хрещатика прапорці України та Італії. А відсьогодні три вечори – з п'ятниці до неділі - будівля мерії підсвічуватиметься у кольори італійського прапору. - На знак солідарності наших країн у боротьбі з пандемією, яку долає сьогодні світ", - зазначив Кличко.

Він зауважив, що ситуація в Італії - трагічна. І при цьому італійські лікарі, рятувальні служби показують сьогодні справжню відвагу і непохитність у виконанні своєї професійної місії.

"Ми хочемо висловити свою підтримку Італії, свою підтримку італійському народу! Resisti, Italia!" - зазначив Віталій Кличко.

Разом з тим, Посол Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа наголосив на важливості відносин і діалогу між Італією та Україною в протистоянні розповсюдженню коронавірусу. Він зауважив, що Італія виконує сьогодні провідну роль у подоланні надзвичайної ситуації на світовому рівні. Саме тому Італія ділиться напрацьованим досвідом з іншими країнами світу, зокрема, і з Україною.

"Місто Київ та Посольство Італії об'єднують зусилля з метою засвідчити солідарність між Україною та Італією у вжитті надзвичайних заходів у протистоянні з пандемією. Про це свідчить також і те, що будівля київської мерії підсвічена на знак підтримки кольорами Італії! Подібні ініціативи нам сьогодні дуже необхідні. Бо наша країна працює безперестанку, з відвагою та рішучістю борючись з безпрецедентною кризою. Разом ми впораємось!” - наголосив Посол Італії в Україні.

 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Новини