Кличко прокоментував посилення обмежувальних заходів: Ми повинні зробити все, щоб ситуація не рвонула – щоб не було стрімкого зростання кількості хворих

06.04.2020 12:55

В Україні з сьогоднішнього дня вступили в дію нові обмеження, які запровадив уряд. І які стосуватимуться і столиці теж. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Я знаю, що багато дискусій останніми днями з цього приводу. І багато обурення.  Мені теж можуть не подобатися деякі моменти. Я, наприклад, звик щоранку тренуватися – їздити на велосипеді Трухановим островом. І теж люблю прогулятися інколи парком. Але уряд ухвалив такі правила. І їх доведеться виконувати всім. Ще раз підкреслю: ми повинні зробити все, щоб ситуація не рвонула – щоб не було стрімкого зростання кількості хворих», - наголосив мер столиці. 

Кличко зазначив, що треба  витримати кілька тижнів обмежувальних заходів, щоб стримати динаміку розповсюдження захворювання. Тоді можна буде говорити про послаблення обмежень. 

«Щодо обурення з приводу моїх слів про можливе обмеження руху приватного транспорту в місті. Так от: якщо і далі триватиме недотримання правил, держава може запровадити найсуворіші обмеження. Зрозуміло, що тоді вони будуть і в Києві. – Коли їздитимуть тільки ті, хто забезпечує життєдіяльність міста. Саме тому я щоразу звертаюся до всіх не доводити ситуацію до цього! Все залежить від вас. Адже ніяка влада, ніхто не зможе врятувати вас, якщо ви цьому опираєтеся!" - підкреслив Кличко.

За його словами, багато кроків, які робить влада – непопулярні. І що, деякі «діячі» використовують ситуацію для політичної боротьби. 

«Знаєте, можна базікати, коли ти ні за що не відповідаєш! А коли за тобою кількамільйонне місто, над яким нависла небезпека, - тобі не до рейтингів і не до зіркової популярності! Якщо ти нормальна людина, звичайно. І якщо вболіваєш за те, що робиш, - сказав мер столиці. -  Я ще раз повторюю: ми сьогодні робимо все, щоб не допустити стрімкого зростання кількості хворих.  Як це сталося в Італії, Іспанії. Як відбувається сьогодні в США. – Коли така передова система охорони здоров’я не може справитися з такою кількістю пацієнтів, яким потрібна невідкладна допомога, яким потрібна госпіталізація. І тому, якщо вам говорять: треба потерпіти обмеження – значить треба їх потерпіти! Ми повинні виграти час. Витримати період, щоб зупинити стрімке розповсюдження вірусу. Так, це складно. Так, дискомфортно. Але нехтування правилами – в цій ситуації – це загроза для вашого здоров’я або, навіть, і життя. Знаєте, я - вже вкотре закликаючи до свідомості і обережності – починаю відчувати себе вихователем в дитячому садку. Але ж ми – дорослі люди! І всі повинні зрозуміти, якими можуть бути наслідки", - наголосив Віталій Кличко

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Новини