Кличко: У Києві за недотримання санітарних норм уже закрили один продовольчий ринок. Три нічних клуби оштрафували

20.05.2020 12:08

У Києві закрили ринок "Десна" - за недотримання санітарних норм. А також оштрафували три нічних клуби, що, попри заборону, працювали минулими вихідними. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

"Ми почали послаблення обмежень. Але, ще раз підкреслю: відкриття закладів, підприємств– це, перш за все, дотримання правил і відповідальність керівників за безпеку персоналу та відвідувачів, - сказав Кличко. - Наприклад, в столиці вже відкрилися 37 ринків, для яких прописаний чіткий регламент роботи. 

Один з них – ринок «Десна» - Держпродспоживслужба вже закрила за недотримання санітарних норм і регламентів", - повідомив мер. 

Він зауважив, що дотримання норм у столиці контролюють групи з представників Держпродспоживслужби, муніципальної варти, районної влади та працівників КП «Київблагоустрій».

Вони перевіряють роботу ринків, закладів громадського харчування. Та інших підприємств, що вже розпочали працювати. І, в разі виявлення порушень, на місце викликають наряд поліції і складають адмінпрокол. Протиепідемічні групи вже перевірили 198 об’єктів. А правоохоронці склали 46 протоколів щодо порушників.

"За моїм зверненням поліція перевірила нічні клуби і оштрафувала керівників трьох таких розважальних закладів, які місто не дозволяло відкривати, а вони минулими вихідними працювали, - наголосив мер. - Хочу наголосити: якщо, із запровадженням послаблень, люди нехтуватимуть правилами, - нас очікує сплеск вірусу. Я нікого не лякаю. Але, наприклад, у Чехії, через тиждень після відкриття торгових центрів, великих магазинів, перукарень і салонів зафіксували великий сплеск захворювання. Тому закликаю всіх відповідально ставитися до свого здоров'я і дотримуватисяелементарних правил!", - підкреслив Віталій Кличко.

 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Новини