Кличко розповів про те, як у Києві оновлюють парки і показав відео з парку «Троєщина»

01.06.2020 12:11

Мер Києва Віталій Кличко розповів, як у столиці продовжують оновлювати парки та сквери. І показав відео з парку «Троєщина», де до Дня Києва завершили другу чергу реконструкції. Про це мер заявив, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

"Сьогодні тривають роботи одразу у кількох парках та скверах. Ми облаштовуємо в них доріжки, встановлюємо нові лави та урни. Сучасне освітлення та системи поливу, спортивні та дитячі майданчики. Також в парках, що оновлюють, ремонтують та будують громадські вбиральні. У кожному з парків є свої цікаві фішки", - сказав Кличко.

Наприклад, у парку "Совки" днями презентували «сухий» фонтан з кольоровою підсвіткою.  Також там збудували нову вхідну групу та висадили зелені лабіринти. А в кінці центральної алеї встановили шахову альтанку.

У парку "Сирецький" завершують роботи із облаштування танцювального майданчика, сцени для виступів творчих колективів, та інтерактивного  фонтану - для музичних шоу із дитячими піснями.

На завершальній стадії капремонт парку Партизанської слави. Там відвідувачів зустрічатиме світловий пішохідний фонтан з п’яти арок, обладнаний спеціальними сенсорами.

Триває і перша черга капремонту у фітнес-парку "Лебедине". Там на місці захаращеної території вже з’явилася прогулянкова алея, центральна площа, зелені острови із деревами та газоном. Фітнес-парк матиме кілька спортивних зон для відвідувачів різного віку та вподобань.

"А в парку "Троєщина", що розташований вздовж проспекту Романа Шухевича, реконструкція відбувається у три етапи - за кількістю водойм на великій території. Першу чергу ми відкрили у жовтні 2018 року. Цього року, до Дня Києва завершили роботи на другій черзі. - Проклали пішохідні та велосипедні доріжки, облаштували систему поливу. Встановили універсальне поле для міні-футболу й волейболу, спортивний майданчик з тренажерами та альтанку для гри в шахи. Також встановили сучасне освітлення та систему відеоспостереження. І вже розпочали розчистку третьої водойми. - Щоб перейти до наступної черги реконструкції", - повідомив Віталій Кличко.

 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Новини