Кличко взяв участь у відеоконференції лідерів партій країн-членів Східного партнерства та Європейської народної партії 

17.06.2020 22:20

Мер Києва, лідер партії "УДАР", Віталій Кличко взяв участь у відеоконференції лідерів партій країн-членів Східного партнерства, які є членами або спостерігачами Европейської народної партії.

У конференції взяли участь, зокрема, канцлер ФРН Ангела Меркель, президент Європейської народної партії Дональд Туск, президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, лідери європейських країн та політичні діячі-лідери партій різних країн Європи.

На конференції обговорювали поточну політичну ситуацію в Європі, майбутнє європейського партнерства та інші, актуальні для європейської спільноти питання.

"Сьогодні, в зв"язку з пандемією, ми живемо в новій реальності. - Це позначилося і на форматі нашої зустрічі. На ситуації в європейських країнах, в Україні, - зазначив Кличко. - Вірус відчутно вдарив по економіці всіх країн. І ми повинні цей виклик подолати - спільними зусиллями і підтримуючи один одного", - сказав мер Києва.

Він також зазначив, що однією з основних тем для ЄС повинне залишатися припинення війни, що триває на сході України.

"Я вдячний  нашим партнерам за підтримку незалежності української держави і подовження санкцій проти Росії, як країни-агресора. Це сьогодні - найбільш ефективний інструмент впливу на Російську Федерацію, - наголосив мер Києва. - Хочу нагадати: з 2014 року втрати України у протистоянні російській агресії  сягнули понад 13 тисяч українців ", - підкреслив Кличко.

Він також зазначив, що важливо, аби в Україні, напередодні місцевих виборів  не відбувалося тиску на місцеве самоврядування. Та підкреслив, що місцеві вибори, які призначені в Україні на жовтень, повинні бути прозорими і чесними. Кличко запросив європейських партнерів приїхати спостерігачами на вибори в Україну. 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Новини