Себастьян Курц і Елмар Брок надіслали відеовітання Кличку і учасникам з’їзду партіі «УДАР»

26.08.2020 13:05

Федеральний канцлер Австрії Себастьян Курц і депутат Європейського парламенту у 1980-2019 роках, голова Коітету з міжнародних справ Європарламенту в 2012-2017-му Елмар Брок надіслали відеовітання Віталію Кличку і учасникам з’їзду партіі «УДАР», що відбувається сьогодні в Києві.

Відеозвернення європейських політиків оприлюднили на з’їзді партії.

"Дорогі друзі в Україні, дорогий Віталій Кличко! Я хочу скористатися нагодою і від усього серця подякувати за ефективну співпрацю, між УДАРом та Австрійською народною партією", - сказав Курц.

Федеральний канцлер Австрії нагадав, що Австрійська народна партія, яку він очолює,  співпрацює з «УДАРом» не тільки на європейському рівні і в рамках Європейської народної партії, а й має успішні двосторонні контакти і співпрацю.

"Я хочу подякувати Віталію за багаторічні дружні відносини. І за його підтримку, яку я отримував протягом останніх років. Хочу привітати всіх  і особисто Віталія Кличка з тим, що Київ в останні роки значно змінився і успішно розвивається. Щиро вдячний за твої , Віталію. зусилля в боротьбі з корупцією і за втілення реформ у Києві та в Україні. Бажаю всього найкращого в подальшій роботі як меру. Сподіваюсь, що ми незабаром побачимося у  Відні або в Києві", - сказав Себастьян Курц.

Депутат Європейського парламенту у 1980-2019 роках,  голова Комітету з міжнародних справ Європарламенту в 2012-2017-му Елмар Брок підкреслив, що пишається тією роботою, яку партія «УДАР» і мер Віталій Кличко здійснюють у Києві.

«Я бажаю успіху вашому зібранню. А також успіху у втіленні майбутніх завдань і на майбутніх виборах. Ми в Християнсько-демократичному союзі та в Європейській народній партії дуже горді за ту роботу, що ви робите в Києві. Київ -це місто, в яке я закохався завдяки Віталію Кличку. Чудове місто, що має велику історію. І сьогодні ваша столиця стала зразком перетворень, і цим можна гордитися», - сказав Брок.

Він також наголосив на необхідності зосередитись на роботі, щоб надалі розвивати цей успіх.

"У цьому плані прогрес і успішна робота Віталія Кличка спостерігається нами з великою радістю. Це має стати зразком переходу від соціалістичного режиму до гуманного управління, зосередженого на людях. - Коли постійно поліпшуються умови життя громадян. Я вірю, що ця робота триватиме і ви будете розвивати цей успіх. Віталій Кличко є чудовим прикладом такої роботи. Дякую вам і бажаю всього найкращого», - сказав  Елмар Брок.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Новини