Палатний: Команда «УДАРу» готова взяти на себе відповідальність за владу на місцях

26.08.2020 13:48

Команда партії «УДАР» готова взяти на себе відповідальність за владу на місцях. Про це, під час з’їзду партії, який відбувається в Києві, заявив народний депутат України VII та VIII скликань Артур Палатний.

«Сьогодні в цій залі – кращі з кращих. Ті, хто пройшли Революцію Гідності – від перших мітингів до перемоги та повалення антидемократичного режиму. Ті, хто захистили цивілізаційний вибір українського народу. Ті, хто не словами, а діями доводили свою ефективність в парламенті. Ті, хто, можливо, не часто виступав з високих трибун з промовами, але щоденною працею робив все, аби українське «завтра» було кращим та успішнішим. – Аби з країни не хотілося емігрувати, а молодь могла реалізувати себе вдома. Ті, хто одними із перших шукали можливості допомогти і підтримати нашу армію у протистоянні до зубів озброєному агресору», - наголосив Палатний.

За його словами, саме «УДАРівці» першими увійшли до проєвропейської коаліції. І саме це допомогло тоді зберегти Україну, витягнути її з економічної та політичної кризи. Відстоювали європейський шлях розвитку України.

«Врешті-решт, це наш лідер взяв на себе відповідальність за столицю і працює так, щоб кияни могли пишатися новими парками, скверами, тисячами кілометрів відремонтованих доріг і найкращою в Україні муніципальною програмою підтримки медиків та вчителів. Це саме він першим в державі почав реальну, а не декларативну боротьбу з поширенням коронавірусу. Сотні закуплених ШВЛів, залучення іноземних медиків та професорів, оперативне реагування на кожну зміну динаміки, вчасні заходи із попередження стрімкогго розповсюдження вірусу. Сьогодні сміливо можна констатувати – Віталій Кличко показав приклад боротьби з пандемією, приклад захисту громадян та чіткої реакції на будь-які виклики, - підкреслив Палатний. - Саме тому, команда "УДАРу" готова взяти на себе відповідальність за владу на місцях. Ми знаємо, як діяти на практиці і в кризових ситуаціях, а не проголошувати в гаслах. Ми знаємо, що таке реальна робота. З нами - перевірені лідери громад, ефективні менеджери, волонтери та громадські діячі», - наголосив Артур Палатний.

 

 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Новини