На з’їзді партії «УДАР» висловили підтримку білоруському народові у відстоюванні свободи, демократії та гідності

26.08.2020 13:54

Сьогоднішні події у Білорусі свідчать про те, що ми живемо в період великих геополітичних змін і стоїмо на порозі нових загроз і викликів. Про це, на з’їзді партії «УДАР», що відбувається в Києві, заявила представниця Львівського "УДАРу", депутат парламенту 8 скликання Оксана Юринець.

«Сьогоднішні події у Білорусі свідчать про те, що ми живемо в період великих геополітичних змін і стоїмо на порозі нових загроз і викликів. "УДАР" є солідарним з народом Білорусі у відстоюванні свободи, демократії та людської гідності», - наголосила Юринець.  

Вона нагадала, що і українському народові довелося пережити чимало випробувань. Окупацію Криму, війну, яку розгорнула Росія на Сході нашої держави. 

Тому, на її переконання, саме і від результатів місцевих виборів залежить здатність України давати рішучу відсіч зовнішнім загрозам. 

«Тільки достойні люди мають представляти інтереси громадян на місцях і подолати ту недовіру до влади, яка панує сьогодні в суспільстві. Питання освіти, якісного медичного обслуговування, зростання добробуту людей – це не просто умови імплементації Угоди про асоціацію з ЄС, це - частина високих європейських стандартів, які мають відчути українці. І нова місцева влада тут є визначальною, - підкреслила Юринець. -  Світ не чекає аутсайдерів, світ дуже швидко змінюється. З’являються нові виклики, як наприклад пандемія. І тут наш лідер, міський голова Києва Віталій Кличко показав, як повинна діяти влада, як правильно комунікувати із громадою і разом протидіяти небезпеці. Сильні, фахові, віддані управлінці на місцях – наша мета і запорука сильної України. Я вірю в особливе призначення України у ХХІ-му столітті. Вірю в сили кожного, хто йде пліч-о-пліч з "УДАРом" на місцеві вибори», - наголосила Оксана Юринець. 

Вона також нагадала, що саме команда «УДАРу» у парламенті була локомотивом, який працював над отриманням УКраїною безвізу з Єропейським союзом. А також, була активним учасником переговорів щодо розширення співробітництва з НАТО.

 

 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Новини