Кличко: Місто готове розпочати опалювальний сезон раніше

16.09.2020 12:16

Столична тепломережа готова до початку опалювального сезону дочасно, якщо в цьому буде необхідність.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання від ЗМІ. 

«Технічно місто вже готове до пуску тепла в мережу. Фахівці комунального підприємства «Київтеплоенерго» здійснили перевірку котелень та теплопунктів. Усунули 6,5 тисяч пошкоджень на тепломережах та пошкоджень, що виникли в результаті гідравлічних випробувань. Підкреслю, що саме якісне проведення гідравлічних випробувань влітку допомагає уникнути багатьох аварійних ситуацій взимку, коли тепло вже запущене», - сказав Кличко. 

Він також зазначив, що місто готове надати необхідну допомогу управляючим компаніям, ОСББ та іншим житловим об’єднанням, аби вони змогли вчасно вступити в опалювальний сезон. 

«Фахівці «Київтеплоенерго» можуть оглянути справність обладнання і систем. Також закликаю всі ці об’єднання  перевірити наявність заборгованості за тепло. Тобто – зробити все необхідне, аби потім не здійснювати роботи в авральному режимі, коли на вулиці буде мінусова температура», - зазначив Кличко. 

Київський міський голова також нагадав, що місто не тільки оновлює тепломережі і замінює аварійні труби. (Цього року оновили понад 100 км труб на найбільш проблемних ділянках). А й запроваджує новітні технології для утримання мереж.

«У новому опалювальному сезоні «Київтеплоенерго» досліджуватиме тепломережі за допомогою дронів із тепловізорами. Головне завдання такої техніки — оперативне виявлення ймовірних пошкоджень та «слабких місць» тепломереж, моніторинг стану енергетичного обладнання», - повідомив Віталій Кличко.

 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Новини