Шовковський: Я хочу докласти свій досвід і свої знання для того, щоб кияни мали кращі можливості для своєї реалізації

18.09.2020 11:37

Легенда Київського «Динамо» та збірної України з футболу Олександр Шовковський іде в Київраду від партії «УДАР». Про це він заявив під час зборів Київської міської місцевої організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

«Я впевнений, що у кожної людини, коли вона ухвалює рішення щось змінити в своєму житті і рухатися в певному напрямку, є своя мета і своя мотивація.  Це стосується будь-якого роду діяльності. І політики теж, - зазначив Шовковський. - Чому я йду в політику? Я люблю своє місто. Київ дав мені неймовірно багато.  Тут зустрілися і об'єднали свої долі мої батьки. І вже ось наприкінці вересня, вони відсвяткують 49-ту річницю весілля. Це місто прийняло їх і дало можливості працювати і розвиватися. Гордитися тим, що живеш у Києві. Тут народився я. І мені теж Київ дав можливість отримати хорошу освіту і займатися тим, що мені надзвичайно подобалося робити і подобається зараз», - сказав Олександр Шовковський.

Він зазначив, що саме в столиці України реалізував себе, як спортсмен, зокрема як футболіст. І досягнув великих успіхів, виступаючи за київське «Динамо»і збірну України.

«І тепер я хочу докласти свій досвід і всі свої знання для того, щоб кияни мали ще кращі можливості для своєї реалізації і почувалися в нашому місті щасливими. Щоб люди відчували себе захищеними. Щоб кияни та гості міста користувалися сучасним громадським транспортом, розвиненою інфраструктурою, відпочивали в найкращих парках і скверах. Щоб люди вели активний і здоровий спосіб життя, займаючись тими видами спорту, які їм до душі. І не принципово - буде це футбол, баскетбол, теніс, хокей, гімнастика, велоспорт, плавання, єдиноборства, боротьба або бокс. Головне, щоб для цього були гідні умови і можливості», - наголосив прославлений футболіст.

Він підкреслив, що вже немало зроблено в столиці. І нові футбольні поля та спортивні майданчики, легкоатлетичний манеж, шкільні стадіони. Але ж і зробити ще треба багато. 

«І я готовий працювати! Я розумію, що мені багато чому доведеться навчитися. Але я – не зелений хлопчик. Я – доросла, досвічена і успішна людина. І можу принести користь своєму місту і своїй країні! Я вдячний  Віталію Кличку за можливість приєднатися до команди "УДАРу". За шанс долучитися до змін у столиці. І впевнений, разом ми втілимо ще багато проектів, що зроблять Київ найкращим і найкомфортнішим!», - підкреслив Олександр Шовковський.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Новини