Петрівська: Для мене робота з «УДАРом» у Київраді - це реальний шлях допомогти людям з інвалідністю та зробити Київ доступним і безпечним містом для них

18.09.2020 11:41

Робота з «УДАРом» у Київраді - це єдиний реальний шлях допомогти одразу багатьом людям з інвалідністю та зробити Київ доступним і безпечним містом для них. Про це заявила громадський діяч, перкладач жестової мови Леся Петрівська у виступі на зборах Київської міської місцевої організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

«Я не політик і не скажу, що з дитинства мріяла ним стати. Але життя коригує пріоритети, спрямовує йти до реалізації мети і прагнень.  Хто в моєму розумінні депутат чи депутатка Київради? Точно не популістична фігура. Це - ідейник і менеджер для реалізації потреб людей у місті. Фахівець у своїй сфері, який не обіцянками, а справами вирішує конкретні міські питання. Наприклад, ремонт дороги, встановлення пандуса чи тактильної плитки, - зазначила Леся Петрівська. - І я вдячна команді партії «УДАР» та особисто Віталію Кличку за можливість звернутись до всіх киян та сказати: тепер я маю можливість стати у нашому місті менеджером для людей з інвалідністю», - підкреслила Петрівська. 

За її словами, вона не з чуток знає про  проблеми та потреби таких людей.  Бо її мама  й тато – люди з інвалідністю. А сама вона 16 років працює  у всеукраїнській громадській організації осіб з інвалідністю і щоденно чує, бачить та на своєму рівні допомагає вирішувати їх нагальні проблеми.

«Для мене робота з «УДАРом» у Київраді - це єдиний реальний шлях допомогти одразу багатьом людям з інвалідністю та зробити Київ доступним і безпечним містом для них. Я йду на місцеві вибори разом з «УДАРом Віталія Кличка" щоб підтримати та посилити роботу команди мера. Успішної команди, яка вже багато чого зробила для розвитку української столиці, - підкреслила Петрівська. - І додам думку, яку часто висловлюють люди з інвалідністю. «У вислові "людина з інвалідністю” головне - людина». Я буду працювати для людей, для киян і для Києва!», - наголосила Леся Петрівська.

 

 

 

 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Новини