Депутат Київради Старостенко: Пишаюся, що була учасником створення партії "УДАР" 10 років тому

18.09.2020 11:51

Депутат та голова постійної комісії з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Київради Ганна Старостенко пишається, що була учасником створення партії "УДАР" 10 років тому. Про це вона заявила під час виступу на зборах Київської міської місцевої організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

"Пишаюся, що була учасником створення партії "УДАР" 10 років тому. Перед очима стають спогади про те, як народилася назва партії, як поїхали у перший тур Україною під час місцевих виборів-2010, перша парламентська кампанія -2012, буремні події Майдану та Революція Гідності, - зазначила Старостенко. - Згадаймо трішечки й сучасної історії столиці: Київ у 2014 році мав практично порожню казну та мільйонні борги. Нам не було за що годувати дітей у шкільних їдальнях, а єдина комунальна льодова арена танула, бо їй відключили електроенергію за борги...Тоді ми взяли відповідальність за перетворення у столиці і за останніх 6 років нам точно є про що звітувати!" - наголосила депутат.

Вона зауважила, що з 2014 року освіта стала найпершим пріоритетом роботи міської влади. Так, за шість років бюджет галузі зріс втричі й становить 19,5 млрд грн - третину бюджету Києва. Жодного року освітяни не потерпали від затримки виплати заробітної плати. Усі доплати та надбавки, зокрема муніципальні, були збережені. В столиці завершили реконструкцію та будівництво більше половини довгобудів, що стояли покинутими понад 20 років. Побудували, реконструйовали та відкрили 39 освітніх установ (28 садків, три заклади позашкільної освіти та вісім шкіл). Цьогоріч завершують будівництво та реконструкцію ще п'яти садків та двох шкіл.

"Одне з непростих завдань, яке ми перед собою поставили з перших днів роботи – подолання черги в дитячі садки. В 2014 році вона була майже 30 тис. дітей. За останні роки ми створили 12,5 тис. нових місць для дошкільнят. Уже найближчим часом ми маємо зробити так, щоб черг до садків і шкіл не було!" - наголосила депутат Київради.

За словами Старостенко, Київ залишається лідером у впровадженні державної програми "Нова Українська Школа". Для втілення реформи місто підготувало вчителів, обладнало їхні робочі місця новими меблями та технікою. А упродовж трьох років кошти на одного першокласника збільшилися майже вдвічі, цього року – це понад 10 тис. грн. І це найвищий показник в Україні.

Побудували також 98 футбольних міні-полів зі штучним покриттям. Кожна четверта школа столиці має сучасне футбольне поле. У кожній п'ятій школі відремонтовані спортивні блоки: зали, роздягальні, туалетні кімнати, а також є нове спортивне обладнання. Відновили столичний велотрек, стадіони "Піонер" і "Темп".

"2020 рік перевернув життя суспільства у всьому світі. Через поширення пандемії короновірусу Київ першим в Україні призупинив відвідування закладів освіти, а освітній процес перевів у дистанційний формат. Телеканал «Київ» розпочав трансляцію відео-уроків для 11-класників. Уроки проводили кращі вчителі столиці. І тут ми стали першими в Україні! - наголосила Старостенко. - Ми були першими, хто розробив та затвердив Регламент відновлення освітнього процесу та виділив більше 30 млн грн на дезінфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту для безпеки учнів та педагогів. Я впевнена, нам вистачить сил та професіоналізму гідно пройти випробування, яке нам влаштував COVID-19! Ми обов’язково повернемося до звичного життя! У нас точно все вийде, бо ми реальними справами щодня змінюємо наше місто" - підкреслила Ганна Старостенко.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Новини