Кличко: Уряд має невідкладно розробити і запропонувати механізми компенсацій і пільг для бізнесу

16.11.2020 12:06

Уряд має невідкладно розробити і запропонувати механізми компенсацій і пільг для бізнесу. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

Кличко підкреслив, що головне сьогодні - зберегти здоров’я і життя людей. Тому Київ виконуватиме постанову уряду щодо так званого "карантину вихідного дня".

"Так, це не ідеальний варіант. І є багато питань. Але з такою динамікою розповсюдження вірусу, медична система вже невдовзі не впорається з такою кількістю хворих. І ми розуміємо, що альтернативою може бути тільки повний локдаун. – Щоб розірвати ланцюг захворюваності, - сказав мер столиці. - Але, разом з тим, ми розуміємо, що дуже важливо не допустити економічного колапсу, закриття бізнесу і підприємств. Бо люди за період пандемії і так збідніли. Тому уряд має невідкладно розробити і запропонувати механізми компенсацій і пільг для бізнесу», - наголосив Кличко. 

Він підкреслив, що Київ такий комплекс заходів для підтримки малого і середнього бізнесу запровадив у березні. І зараз місто переглянемо можливості - що ще може зробити для підтримки бізнесу і збереження робочих місць.

"Ми не хочемо повного локдауну! І сьогодні на селекторі з прем’єр-міністром я також наголосив на важливості контролю за ізоляцією хворих та контактних осіб. Щоб припинити хвилю розповсюдження вірусу. Бо, на жаль, система «Дій вдома» не працює. І у нас багато прикладів, коли інфіковані та контактні особи продовжують ходити на роботу, в школу, відвідують публічні місця, - сказав мер столиці. - Контроль за хворими та тими, хто з ними контактує, є одним із основних способів розірвання ланцюга передачі вірусу! І я вкотре закликаю всіх дотримуватися елементарних правил безпеки.  І дотримуватися визначених регламентів роботи. Подобається нам це чи ні. Давайте будемо свідомими і обережними! Адже чимало країн уже запровадили суворі карантинні заходи. Ми ж поки намагаємося цього уникнути», - наголосив Віталій Кличко.

 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Новини