Кличко привітав дві родини киян, що створили дитячі будинки сімейного типу, з отриманням нового житла і новосіллям

28.01.2021 16:48

Мер Києва Віталій Кличко побував на новосіллі в двох дитячих будинках сімейного типу в Солом'янському районі столиці. Там дві родини, що взяли на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, заїхали в отримане від міста нове житло в будинку на вулиці Генерала Шаповала.

"Сьогодні ми вітаємо великі родини двох дитячих будинків сімейного типу. Ще одна родина заселиться  невдовзі – в лютому. Для неї завершують облаштування квартири. Оселі, які місто передало під дитячі будинки сімейного типу, повністю відремонтовані і готові для проживання дітей і батьків-вихователів", - сказав Кличко. 

Так, у квартирах облаштовані вітальні, дитячі кімнати, спальні, кухні, ванні кімнати, санвузли. Зокрема, для кожної дитини передбачене окреме ліжко, письмовий стіл, шафу для одягу. Також квартири оснащені необхідною побутовою технікою.

В одній із родин, які відвідав мер, виховують 6 дітей-підлітків, у іншій - 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

Площа кожної квартири — 170,00 кв.м.

На ремонт та облаштування трьох квартир з міського бюджету виділили понад 6,5 млн грн.

"Кожна дитина повинна рости і виховуватися в сім"ї. І ми, як міська влада, робимо все можливе, щоб підтримувати родини, які готові ділитися своєю любов’ю та увагою з дітьми, які, на жаль, обділені домашнім затишком і теплом. І відкриття в Києві дитячих будинків сімейного типу дає можливість влаштувати в нові сім’ї дітей, які з тих чи інших причин залишилися без батьківського піклування", - наголосив Віталій Кличко. 

На сьогодні у столиці 28 прийомних сімей, де виховують 43 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування. Та 30 дитячих будинків сімейного типу, до яких влаштували 226 дітей.

 

 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Новини