The Independent: Тепер він «важковаговик» у політиці – світовий чемпіон бореться за владу в Україні

17.10.2011 17:40

Віталій Кличко будує політичну партію в Україні, котра має серйозну перспективу. Про це пише британське видання The Independent.

Віталій Кличко, ймовірно, значно активніше апелюватиме до українців після ув’язнення Тимошенко, доносячи свої ідеї та пропозиції щодо змін, які необхідні державі. Оскільки в Україні політична ситуація стає все більш складною, він сподівається стати лідером, котрий зможе об’єднати всю країну. Чемпіон з боксу по версії WBC будує власну політичну партію і напевно бачить себе майбутнім президентом України.

40-річний Кличко, який досі є професійним боксером, очолює партію «Український Демократичний Альянс за Реформи», що вдало скорочується на «УДАР». Маючи прізвисько Залізний Кулак, боксер ніколи не був нокаутований на ринзі.

Хоча не все у політичній кар’єрі Віталія Кличка складалося легко, однак майбутня перспектива «УДАРу» виглядає досить успішною.

Минулого тижня екс-прем’єра Юлію Тимошенко, яка була одним з очільників помаранчевої революції, засудили до 7 років ув’язнення. Якщо вирок не буде скасовано після подання апеляції, українцям потрібно буде знайти нове покоління опозиційних політиків, щоб здійснювати супротив політиці Президента Януковича. І Кличко має чудовий шанс стати таким політиком.

«Найбільша цінність для нашої партії – поставити на перше місце людей, дати їм зробити реальний вибір», – сказав Кличко виданню The Independent. «На жаль, сьогодні для більшості політиків в Україні на першому місці – гроші, а не інтереси українського народу».

Сьогодні його партія може цілком розраховувати на підтримку виборців.

«Уся сьогоднішня політична еліта вже пройшла шлях від опозиції до влади, але нічого не змінила для пересічного українця», – зазначив Кличко. Він говорить про чесну політику, а в країні, де існує високий цинізм щодо політики та політиків, чесність стає чи не єдиним реальним аргументом.

Його партія налічує близько 400 місцевих депутатів та готується до парламентських виборів наступного року. Згідно з соціологічними опитуваннями, вони претендують на четверте місце, і підтримка постійно зростає. Відповідаючи на питання, чи готовий він обійняти найвищу посаду з усіх, Кличко відповів: «Якщо ми матимемо значну підтримку людей, і на з’їзді партії буде прийнято рішення брати участь у президентських виборах, тоді я не виключаю такої можливості».

Двічі на рік він виходить у боксерський ринг, і щоразу на місяць повністю відходить від політики для підготовки. Увесь інший час він присвячує політиці, а тренування обмежує однією годиною щоранку. Він ще не вирішив точно, коли закінчить із боксом, але каже, що «залишилось недовго».

The Independent, 16 жовтня 2011

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Новини