Віталій Кличко: «Наше завдання – привнести нові стандарти в українську політику» (спільний проект The New York Times і «Сегодня»)

26.01.2012 16:52

Моя команда об’єднує людей, здатних показати, що відданість демократичним цінностям та конкурентним правилам гри є головною цінністю. Мене бентежить, що сьогодні для декого політика і влада стають в першу чергу інструментом для збагачення, що сьогодні в українській політиці панує заробітчанство, зрада. Ми прагнемо це змінити.

Спільно з небайдужими, соціально активними українцями, які хочуть змін, з громадськими організаціями ми формуємо таку команду. Перепусткою до неї є професійність, моральні якості. Якщо хочеш знати, як людина поведе себе у майбутньому – загляни в її минуле.

Команда відповідає за втілення в життя нашої програми дій, яка включає в себе створення механізмів реального захисту прав і свобод людини, рівності перед законом, відповідальності політиків не лише перед виборами.

Формування команди, підготовка до виборів і робота в парламенті продемонструють нові для України, але традиційні для європейських демократів стандарти оцінки за результатами об’єднання навколо принципів і постійної взаємодії політиків перед громадою та відповідальності перед неї. МИ розраховуємо на підтримку громадян, які виступають за реальні зміни в укр. політиці, прагнуть нових європейськоорієнтованих політиків. Тому розраховуємо отримати хороший результат, який дозволить провести у ВР потужну фракцію і долучитися до формування демократичної більшості.

Закон про виборів не залишає сподівань на чесну кампанію, однак це виклик, який ми маємо подолати. Для цього ми координуватимемо дії з іншими демократичними силами, добиратимемо і навчатимемо членів комісій і спостерігачів в Україні, які мають і професійні знання, і високі моральні стандарти, сприятимемо залученню спостерігачів із зарубіжних країн і міжнародних організацій, які мають досвід спостереження за виборами і боротьби із зловживаннями. Спільно з громадськими організаціями проводитимемо просвітницьку роботу, роз’яснюючи їм громадянам їх права та способи боротьби з фальсифікаціями.

Спільний проект видання The New York Times і Сегодня Мультимедіа.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Новини