Едуард Гурвіц: Не можна стати мудрим, як дідусь, просто одягнувши його окуляри

03.09.2012 13:00

Колишній мер Одеси, кандидат у народні депутати за списком партії “УДАР” прокоментував одеському інтернет-ресурсу «Думская.нет» критичні висловлювання представників ВО Батьківщина на адресу «УДАРу».

Запитання: Останнім часом різні політики з Об'єднаної опозиції все частіше заявляють про те, що окрім них опозиції в країні не існує, що якщо ви не голосуєте за "Батькiвщину" – значить підтримуєте Партію Регіонів. Зрив домовленостей між УДАРом та Об'єднаною опозицією там розцінюють майже як зрадництво з боку УДАРУ. Як Ви ставитеся до такого "дружньому вогню" з табору соратників по боротьбі з діючою владою?

Едуард Гурвіц:"Дружній вогонь" це коли цілишся по ворогу і випадково влучаєш у своїх. Тому на реальній війні "дружній вогонь" – це завжди трагедія. Але коли свідомо б'єш по своїх - це називається зовсім по-іншому.

Претензії окремих діячів з Об'єднаної опозиції на якусь винятковість, спроби звалити в одну купу Королевську, КПУ, УДАР і СВОБОДУ виглядають в кращому випадку витівками дітей, котрі залишилися без догляду батьків. Зрозуміло, що якби Тимошенко та Луценко були на волі, за такі безвідповідальні заяви напередодні виборів можна було б заплатити і місцем у списку і партійним квитком.Складається враження, що хтось намагається «грати у Тимошенко». Але не можна стати мудрим, як дідусь, просто одягнувши його окуляри.

Нехай ці діячі уважно подивляться один на одного та дадуть відповідь на просте запитання - хто, всупереч думці та застереженням реального лідера, своїми руками дав Королевській шанси на проходження до парламенту. Відсутність результатів у переговорах з УДАРом та СВОБОДОЮ вони теж можуть сміло записувати на свій рахунок. Чим можуть закінчитися переговори, на яких одна зі сторін, привласнюючи собі монополію на істину, не допускає навіть думки про компроміс. До чого приводить юнацький максималізм у політиці, добре відомо з історії. Так званий "Хрестовий похід дітей" закінчився тим, що його учасники навіть не ступили на близькосхідну землю. Цих дітей привезли до Алжиру і оптом продали в рабство.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
Новини