Костянтин Іщейкін: «Працювати потрібно не на владу, а на громаду!» (Події та коментарі)

28.10.2015 16:02

Минулого тижня, у ході робочої поїздки на округ народного депутата України Костянтина Іщейкіна, відбулася зустріч з очільником Лубен Олександром Грицаєнком. Завдяки парламентареві місто отримало 16 мільйонів гривень фінансування з Державного фонду регіонального розвитку та державних капітальних вкладень. Куди планують витратити ці кошти і які потреби краю залишаються у пріоритеті – саме про це йшлося під час зустрічі.

– Настав час підбиття певних підсумків нашої спільної роботи. Ми постійно спілкуємося з міською владою з нагальних питань і працюємо над залученням інвестицій у місто. Цього року нам вдалося спрямувати близько 16 млн грн. для Лубен. Якщо взяти до уваги, що загальний бюджет фонду області 81 млн грн. – це дуже значна і потужна сума, яка, у першу чергу, за спільним рішенням лубенської громади, міського голови і народного депутата, піде на масштабну реконструкцію Лубенської районної лікарні, також будуть відремонтовані декілька шкіл. Звичайно, за ці кошти не вдасться вирішити всі нагальні проблеми, але вже є у наших планах ремонт міського Будинку культури, міст через Сулу. Наймасштабніші проекти – обладнання енергоощадними технологіями кожної лубенської оселі. Я всіляко сприяю проекту зі встановлення лічильників тепла у багатоквартирних будинках – лубенці зможуть заощаджувати до 30% коштів, які вони зараз витрачають на оплату опалення.

Починається підготовка нових проектів інвестиційного розвитку від нашого міста. Будемо разом прискорювати оформлення необхідних документів і на 2016 рік, під час узгодження бюджету, обов’язково домагатися врахування наших проектів. Голова Полтавської ОДА Валерій Головко і голова обласної ради Петро Ворона теж обіцяють сприяти виділенню державних коштів на відповідні об’єкти, за умови обґрунтування і підтримки місцевого бюджету з боку міського голови і депутатського корпусу, – наголосив Костянтин Іщейкін.

– Ці кошти – величезна підтримка місту. Починається ремонт приміщення дорослої поліклініки по вулиці Льва Толстого, ремонт покрівель у ЗОШ №4 і №6, реконструкція системи опалення ДНЗ №9, ремонт військово-спортивної зали ЗОШ №3, – зазначив міський голова Олександр Грицаєнко. – Школи вже готові до співпраці з підрядними організаціями, ми готуємо для них приміщення, аби вони перебували на об’єктах цілодобово, вирішуємо питання харчування працівників, які приїдуть з інших міст. Обласне управління капітального будівництво наймає лубенські організації, також по суб­
підряду з Полтави й області. А по тендеру на використання 5,5 млн грн. ще невідомо, яка організація буде працювати на відновленні дорослої поліклініки. Головне, я вдячний за підтримку по регіональному проекту, який ми чекали декілька років, по ЗОШ №2 – розпорядником коштів буде наше управління освіти, думаю, що провівши тендер, ми ефективно використаємо передбачену суму коштів. Місто обов’язково співфінансує проект у розмірі 10%. А з перспектив – лубенці вже давно чекають на реконструкцію міського Будинку культури. Вважаю, співфінансування в силах міста,  та необхідна підтримка з державного бюджету. Проект уже виготовлений, пройшов державну експертизу, роботи по підсиленню приміщень і окремих елементів уже виконані. Будемо надзвичайно вдячні від усього міста Лубен Вам, Костянтине Євгеновичу, якщо з наступного року міська рада і народний депутат позитивно вирішать це питання.

– Безумовно, громаді потрібні церква, школи, лікарні, і обов’язково має бути місце для дозвілля – Будинок культури. Згадується відомий вислів прем’єр­міністра Великої Британії Уїнстона Черчілля, коли під час війни генералітет запропонував йому скоротити витрати на культуру. Він категорично заперечив: «За що ж ми тоді воюємо?». Я зі свого боку зроблю, як і до цього, все можливе й неможливе, долучусь до контролю за всіма витратами разом з новою професійною командою чесних людей, яких оберуть лубенці.

Маємо об’єднатися задля спільного вирішення проблем. Працювати потрібно не на владу, а на громаду. Тоді буде розвиток, і задля цієї співпраці кожна людина зобов’язана робити кроки назустріч один одному, навіть, якщо є певні політичні розбіжності, – переконаний народний обранець.

 

Ольга ЦВІГУНЕНКО

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Новини