Опозиція вимагає від Януковича негайно відсторонити і затримати Клюєва, оскільки він давав злочинні вказівки розігнати Майдан

15.12.2013 11:33

Президент повинен негайно ухвалити рішення про відсторонення секретаря РНБО Андрія Клюєва від посади, його допит, затримання і арешт через суд, оскільки саме Клюєв віддавав накази розігнати Майдан і застосовувати силу проти мирних активістів. Про це заявили народний депутат від “УДАРу” Віктор Чумак та народний депутат від “Батьківщини”Анатолій Гриценко на брифінгу в Штабі національного спротиву.

Віктор Чумак відзначив, що існує загроза фальсифікацій і знищення протоколів допитів Олександра Попова, Володимира Сівковича і Валерія Коряка. Саме тому копії документів, які вдалося отримати народним депутатам з власних джерел,  розповсюдили серед ЗМІ. “Ми вважаємо, що сьогодні особам, які притягнуті до відповідальності, а саме генералу Коряку, його заступнику і голові КМДА Попову загрожує велика небезпека. Ми пам’ятаємо випадок з міністром Кравченком. Тому вимагаємо від Генпрокуратури, від МВС, від СБУ забезпечити цілодобову охорону цих людей”, - наголосив Чумак.

З протоколів випливає, як підкреслили депутати, що керував особами, які зараз дають свідчення, секретар РНБО Андрій Клюєв. “Це саме та людина, яка планувала і реалізовувала через спецпідрозділи МВС і знищення Майдану зі звірячим побиттям студентів, і подальші атаки на Майдан. Самі представники влади в своїх свідченнях у прокуратурі, в тому числі Попов і Коряк, вказують безпосередньо на роль Клюєва. У нас є отримані з достовірних джерел 4 протоколи допитів прокуратури: самого Сівковича, генерала Коряка, Попова і перехресний допит усіх трьох. Чому зараз вкрай важливо заарештувати Клюєва? Тому що ця людина керує апаратом РНБО, тобто він уповноважений Президентом для координації дій всіх силових структур. І якщо його не відсторонити, він впливатиме на людей, які даватимуть покази”, - розповів Анатолій Гриценко.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Новини