Геращенко: Опозиція вимагає повної реабілітації затриманих активістів, а не їх амністії

18.02.2014 00:21

Влада повинна не амністувати, а повністю реабілітувати активістів, які були затримані за час акцій протестів. Про це в ефірі 5 каналу заявила народний депутат від "УДАРу" Ірина Геращенко.

За словами Геращенко, так званий закон про амністію є одним з найганебніших, оскільки відповідальність особи настає не через її провину, а від того, чи звільнять активісти якісь приміщення державної влади чи ні. Вона наголосила, що опозиційні депутати надавали всебічну допомогу затриманим активістам. "Ми ніколи не погодимося на те, що цих людей потрібно амністувати. Мова повинна йти про їх повну реабілітацію", - наголосила народний депутат. Ірина Геращенко зауважила, що, насправді, затримані особи не скоювали жодних злочинів. "Беркут" хапав всіх, хто потрапляв під руку", - зауважила вона. При цьому, зауважила Ірина Геращенко, всі судові рішення писалися під копірку попри те, що зазвичай було недостатньо доказів провини затриманих людей.

"Попри все це, провладні депутати ухвалили закон, який дозволяє взяти людей в заручники. І все це для того, щоб влада могла торгуватися", - сказала вона. Ірина Геращенко зауважила, що опозиція підготувала законопроекти, які передбачають реабілітацію всих затриманих. "Ми будемо вимагати реабілітації, бо не можна амністувати невинних", - додала депутат від "УДАРу".
Крім того, наголосила вона, амністувавши представників влади за злочини проти учасників акцій протесту, зокрема, Сівковича та Попова, влада дала сигнал силовикам, що вони залишатимуться безкарними. За словами Геращенко, якщо ті, хто винен у надмірному застосуванні сили проти мирних демонстрантів не будуть покарані українськими судами, то всі ці справи розглядатимуть міжнародні суди.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Новини