УДАР наполягатиме, щоб постанова про саморозпуск парламенту розглядалася вже цього тижня

17.06.2014 14:49

УДАР має намір вже завтра зареєструвати в Верховній Раді проект постанови щодо саморозпуску парламенту. Про це заявив журналістам в кулуарах парламенту лідер фракції "УДАР" Віталій Ковальчук.
 
Він наголосив, що відповідний проект постанови, крім "УДАРу", підтримала фракція "Свобода" і наразі документ знаходиться на розгляді інших фракцій та груп. "Завтра  до 10 години ранку всі фракції та групи повинні надати свої пропозиції до цієї постанови. Після чого проект буде зареєстрований", - сказав він. При цьому Ковальчук наголосив, що фракція "Батьківщина" раніше заявляла про необхідність  розпуску парламенту і тепер має на справі довести це. Водночас, політик переконаний, що фракції Партії регіонів та КПУ відмовляться підтримати відповідний проект постанови. 
 
Лідер фракції "УДАР" наголосив, що першим пунктом в постанові буде прописана готовність Верховної Ради до розпуску, а в другому буде звернення до Президента ухвалити відповідний указ. "Ця постанова політико-правова. Ніхто не забороняє Верховній Раді звернутися до Президента. Ми повинні дати сигнал людям, що Верховна Рада розуміє, що необхідно проводити дострокові вибори і дає підстави Президенту їх оголосити. Якщо постанова не буде підтримана ми будемо діяти далі. Ті депутати, які не пристануть на цю пропозицію свідомо йдуть на конфлікт з громадянами України", - додав народний депутат. Віталій Ковальчук наголосив, що "УДАР" наполягатиме, щоб постанова розглядалося парламентом вже цього тижня. 
 
Ковальчук також вважає, перевибори мають відбутися не пізніше кінця жовтня. "Як ви пам’ятаєте, під час революції гідності вибори до парламенту теж були однією з вимог. Верховна Рада повинна проявити політичну волю", - зазначив він.
 
При цьому, додав Віталій Ковальчук, Верховна Рада повинна ухвалити закон згідно з яким вибори до парламенту відбуватимуться на пропорційній основі за відкритими списками.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Новини