Кличко на Українському сніданку у Давосі: Торгів щодо територіальної цілісності України бути не може!

19.01.2017 11:22

Україна свій вибір зробила, свій шлях визначила. І відстоюватиме свою державність, буде втілювати необхідні реформи, аби успішно цей шлях подолати. У нашої країни немає іншої альтернативи, крім процесу європейської і євроатлантичної інтеграції. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в коментарях журналістам у Давосі перед початком Українського сніданку.

“Я сьогодні тут для того, аби і надалі доносити позицію - і мою особисту як політика та громадянина, і української влади – що в України немає іншої альтернативи, крім процесу європейської і євроатлантичної інтеграції, - відзначив Кличко. – Сьогодні лунають дискусії щодо того, аби “поміняти” Донбас на Крим чи озвучуються інші “ідеї”. Але я переконаний: ніяких торгів щодо територіальної цілісності України бути не може! І це - ключова позиція”, – наголосив Кличко.

Він зазначив, що необхідно сьогодні доносити до європейських, американських політиків пріоритети і позицію України, її влади. І для цього треба використовувати усі можливі майданчики.

В Українському сніданку в Давосі взяли участь колишній прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон, екс-міністр оборони США Роберт Гейтс, міністр закордонних справ Данії Крістіан Йенсен, колишній генсек НАТО та прем’єр Данії Андерс Расмуссен, екс-президент Польщі Александр Квасневський, інші українські та європейські політики.

Сьогодні у Давосі Віталій Кличко візьме участь в заході, який традиційно влаштовує американське видання Washington Post, і на який збираються лідери з усього світу в сфері політики, фінансів, медіа і технологій.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Новини