Кличко на Мюнхенській конференції обговорив з Президентом Азербайджану перспективи інвестування в Україну та реалізації спільних проектів

17.02.2017 12:36

На Мюнхенській конференції мер Києва Віталій Кличко провів двосторонню зустріч з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим. Кличко висловив Алієву подяку за підтримку України і за співпрацю між двома країнами.

“Ми вдячні друзям, які в складний для України час вірять в нашу країну, вкладають гроші в Україну і допомагають їй розвиватися”, - відзначив Кличко.

Він зазначив, що в Україні і в Києві зокрема проживає велика азербайджанська діаспора, яка теж робить значний внесок в розвиток столиці. Також важливими сьогодні є інвестиції азербайджанського бізнесу. Як приклад успішного бізнесу в Україні, який вкладає кошти і в розвиток нашої країни та співпрацює в проектах зі столичною владою, Кличко навів компанію «Сокар». Мер Києва відзначив, що сьогодні також за допомогою компанії зокрема планується встановлення в Києві головного прапору України. Враховуючи розміри конструкції, для її спорудження планують скористатися досвідом інженерної групи з Баку, де такий прапор вже встановили.

Ільхам Алієв зазначив, що компанія «Сокар» планує надалі розширювати свою діяльність і збільшувати інвестиції та налаштована брати участь у різноманітних проектах. Невдовзі Азербайджан планує для розвитку економічних відносин та стимуляції співпраці бізнесу відкрити в Києві Торговий дім Азербайджану.

Ільхам Алієв підкреслив, що Україна завжди була надійним партнером для його країни і Азербайджан і надалі підтримуватиме Україну та робитиме все для успішної реалізації потенціалу економічної співпраці між двома країнами.

“Нам дуже цікавий і досвід розвитку інфраструктури в Баку. За останні роки Баку в цьому напрямку досяг значних успіхів. І в цьому контексті ми зацікавлені в інвестиціях і співпраці з азербайджанським бізнесом, який має гарний досвід у розвитку інфраструктури”, - відзначив Віталій Кличко.

Ільхам Алієв запросив Віталія Кличка для налагодження подальшої співпраці між двома столицями відвідати Баку.
Сьогодні в Німеччині Кличко візьме участь у відкритті Мюнхенської конференції з питань безпеки, проведе низку двосторонніх зустрічей з провідними представниками політичних та ділових кіл.

У суботу мер Києва також візьме участь в першому на Мюнхенській конференції українському ланчі, який відбудеться на запрошення Ялтинської Європейської Стратегії.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Новини