Кличко: ОБСЄ розгляне збільшення кількості спостерігачів у місії на Донбасі

17.02.2017 20:27

ОБСЄ розгляне збільшення кількості спостерігачів у місії на Сході України. Про це заявив Віталій Кличко після зустрічі з міністром закордонних справ та інтеграції Австрії, главою ОБСЄ Себастіаном Курцом, яка відбулася на Мюнхенській конференції з питань безпеки.

“Хочу в першу чергу подякувати за підтримку територіальної цілісності і суверенітету України. Підтримка західних партнерів дуже важлива для нас на тому складному шляху, який сьогодні  долає Україна. Як до глави ОБСЄ хотів би звернутися до вас щодо  активізацію зусиль і ролі  організації у врегулюванні ситуації на Донбасі. А також щодо збільшення кількості спостерігачів у місії на Сході України», - сказав Кличко у розмові з Курцом.

Глава ОБСЄ відзначив, що організація розуміє ситуацію і розгляне питання про збільшення спостерігачів в місії на Донбасі.

“Щоб отримувати повну і об’єктивну  інформацію безпосередньо з зони конфлікту, в ОБСЄ  пообіцяли розглянути питання і збільшити кількість спостерігачів, які будуть інформувати світову спільноту і давати об’єктивну інформацію про події які відбуваються на Сході України”, - сказав в коментарі журналістам Кличко.

Він також відзначив, що тема України і шляхи врегулювання ситуації на Донбасі обговорюються на більшості заходів і дискусій на Мюнхенській конференції з питань безпеки. “Тема Донбасу, тема санкцій проти Росії, тема реформ в нашій країні - Україна є однією з ключових тем на конференції в Мюнхені. І можу відзначити, вся інформація, яка поширюється РФ, не сприймається нашими західними партнерами, бо вони розуміють, що це – пропаганда, яка не відповідає дійсності”, - відзначив Віталій Кличко.

Мер Києва взяв участь у відкритті Мюнхенської конференції з питань безпеки, в кількох  дискусійних панелях, також відбулися зустрічі Кличка з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим, депутатом Європарламенту  Елмаром Броком. У суботу Кличко візьме участь в першому на Мюнхенській конференції українському ланчі, який відбудеться на запрошення Ялтинської Європейської Стратегії.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Новини