Білоцерковець: Київська влада планує реконструкцію розв'язки в районі Шулявського мосту

28.02.2017 23:04

Київська влада планує реконструкцію розв'язки в районі Шулявського шляхопроводу. Про це в ефірі телеканалу “ZIK” заявив народний депутат-”ударівець”, радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець.
 
«Транспортна інфраструктура всієї країни, в тому числі і столиці, зношена. На прикладі того ж Шулявського шляхопроводу, він вже 30 років потребує капітального ремонту, однак попередні мери не вважали за потрібне витрачати на це бюджетні кошти, мовляв, горів міст один раз чи двічі, нічого страшного і далі естакада стоятиме,” - зазначив він.
 
За його словами, нинішня влада з 2015 року комплексно підійшла до вирішення цієї проблеми та почала займатися вивченням того, як можна змінити усю розв'язку для оптимізації руху транспорту. “Місто зараз знаходиться на стадії завершення погодження технічних умов. Але бюрократичні процедури затягують цей процес", - зазначив нардеп.
 
Дмитро Білоцерковець також додав, що заторів через обвал частини шляхопроводу вдалося уникнути завдяки злагодженій системі сповіщення міста й правильній реакції самих киян, які обрали об'їзні шляхи.
 
Крім того, парламентар додав, що за два роки місто фактично зробило 3,3 млн квадратних метрів доріг. “Ті шляхи, що залишилися невідремонтованими, продовжують зношуватися. Зараз, коли сходить сніг, дороги, які робилися понад 10 років тому, у жалюгідному стані. Проблема велика та, на жаль, у міста немає стільки коштів, щоб вирішити її за рік-два,” - наголосив нардеп.

Водночас він відзначив, що саме при мерові Кличку з'явилося таке поняття як гарантія на дороги. “Сьогодні, якщо у нас будуть виявлені проблеми на відремонтованих дорогах, де в нас були підрядчики, які облаштовували асфальтопокриття, то виходячи з гарантій, місто буде застосовувати норми контракту та вимагати відновити дорожнє покриття”, - наголосив радник мера.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Новини