Білоцерковець: СБУ і віськово-цивільні адміністрації в Луганській і Донецькій областях мають запобігати контрабанді

06.03.2017 00:06

СБУ і віськово-цивільні адміністрації в Луганській і Донецькій областях мають працювати над тим, щоб запобігти контрабанді у зоні АТО. Про це в ефірі телеканалу 112 заявив народний депутат від "УДАРу" Дмитро Білоцерковець.
 
"Ми говоримо не про поїзди, коли  перевозять вугілля для електростанцій або сировину для наших заводів, а бачимо конкретний приклад контрабанди товарів. Причому використовують нормативку - 75 кг на одну особу - і просто підлаштувались під ситуацію. Необхідно, щоби СБУ і місцева військово-цивільна адміністрація працювали, аби не допустити контрабанду", - зазначив Дмитро Білоцерковець, коментуючи сюжет про контрабанду товарів на тимчасово окуповані території Луганщини і Донеччини.
 
Обговорюючи наміри очільників терористичних організацій "ЛНР" і "ДНР" "націоналізувати" українські підприємства, зокрема Ріната Ахметова, на окупованих територіях, Білоцерковець відзначив, що наслідки націоналізації важко спрогнозувати. "Банально можуть везти звідти вугілля у Росію і далі змушувати Україну купувати це вугілля, завозячи його вже через Сумську чи Чернігівську області", - зазначив "ударівець".
 
Він підкреслив, що багато людей, які мешкають на тимчасово окупованих територіях, працюють на українських підприємствах, і стали заручниками ситуації. "Не треба забувати про тих людей. Ця територія була і буде українською, так само, як був і буде українським Крим. Там тисячі, сотні тисяч громадян України чекають, коли українська влада туди повернеться і буде майоріти український прапор, - зазначив народний депутат. - Навіть у Краснодоні, чия територія окупована, ми отримуємо певний осередок українства, адже фактично ці люди працюють на економіку і бюджет України", - відзначив Білоцерковець.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Новини