Кличко привітав українців з Днем Гідності і Свободи: Гідність - це любити свою країну і вірити в неї

21.11.2019 12:47

Мер Києва Віталій Кличко привітав українців з Днем гідності і свободи. Та закликав і надалі відстоювати європейський шлях розвитку держави, за який сотня українських патріотів поклали життя на Майдані і який сьогодні українці захищають на сході країни. Звернення Кличко оприлюднив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Сьогодні Україна відзначає День гідності і свободи. 6 років тому, 21 листопада, уряд Януковича-Азарова вирішив призупинити підготовку до підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС і українці почали виходити на Майдан. За майбутнє України, за її європейський вибір», -  наголосив Кличко.

Мер столиці згадав напружений саміт у Вільнюсі  28-29 листопада 2013 року. Коли всі - і європейські політики, й українські - до останнього не втрачали надії, що Янукович таки підпише угоду про асоціацію. 

«Цього не сталося... І українці показали, що не «проковтнуть» такого. Далі було побиття студентів. Три місяці Майдану. Криваві дні лютого 2014-го, коли Україна втратила сотню найвідданіших патріотів... Мені завжди емоційно складно згадувати ті дні, тижні і місяці. Тривога, втома, біль, рішучість і неймовірна гордість за людей. - Гідних і вільних. За тих, хто був поруч - не тільки в Києві на Майдані, а й на площах в інших містах України, в інших країнах, де виходили на підтримку боротьби українців, - підкреслив мер Києва. - Ми довели, що разом, згуртувавшись заради високої мети і майбутнього, ми здатні перемагати!  Нам і далі доводиться доводити це і боротися. Бо вибір України і сьогодні під страшною загрозою. Бо триває російська агресія і країна живе у війні. Гинуть наші захисники. Та ми - вільні люди і гідні жити в незалежній, європейській державі. Тому переможемо!», - наголосив Кличко. 

Він закликав людей не втрачати віри в себе та в свою країну.

«Гідність - це те, що ми робимо кожного дня. Це  наші справи. Це те, як ми ставимося до людей поруч і до своєї країни. Що готові  подолати заради її майбутнього і майбутнього наших дітей. Гідність - це любити свою країну і вірити в неї», - написав Віталій Кличко. 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Новини