Кличко: Мешканці Русанівських садів, які блокують рух будівельного транспорту, зривають терміни зведення Подільсько-Воскресенського мосту

02.12.2020 13:11

Мешканці Русанівських садів вже протягом року блокують рух технологічного транспорту на будмайданчики Подільсько-Воскресенського мостового переходу. І такими діями зривають терміни будівництва важливого інфраструктурного об‘єкту. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу

«Складна ситуація в нас із добудовою Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Мешканці Русанівських садів, нехтуючи інтересами громади міста, вже рік блокують рух вантажівок до будмайданчика», - повідомив мер.

 Він підкреслив, що з активістами неодноразово зустрічалися представники Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, представники проектних установ та підрядних організацій, що працюють на будівництві. Пояснювали і показували план об’єкта.

 За словами Кличка, проектом передбачене влаштування з’їздів на ділянці від озера Русанівське до вулиці Центральної Садової. А також - подальші з’їзди з мосту в напрямку вулиць Оноре де Бальзака та Алішера Навої. - З урахуванням збереження акваторії озера Райдужне.

«Дорога ж, яку блокують мешканці, належить до автомагістралей районного значення та перебуває у комунальній власності. А не у приватній, як запевняють деякі активісти, наголосив мер. - Місто не може зупинити будівництво мостового переходу на догоду групці людей! Цей міст – важлива магістраль для декількох мільйонів жителів столиці і є об'єктом загальнодержавного значення. А ситуація з блокуванням проїзду технологічного та будівельного транспорту зриває терміни поставки матеріалів для зведення насипу. А це зриває і графік завершення будівництва мосту. І відкриття автомобільного руху ним до кінця цього року, як ми планували», - наголосив Віталій Кличко. 

Він зазначив, що будівельники звернулись до правоохоронних органів з вимогою вжити заходів щодо незаконного перекриття руху технологічного транспорту вулицею Центральною Садовою. Та забезпечити громадський правопорядок під час будівництва мостового переходу. 

 

«Бо не може група людей диктувати умови кількамільйонному місту! Цей об’єкт життєво потрібен столиці і ми його добудуємо Я вважаю таку ситуацію неприйнятною. І навіть дикою!», - підкреслив Віталій Кличко.

 

 

 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Новини