Кличко: Ми повинні згуртувати всі політичні сили, яких люди обрали до Київради, щоб ефективно працювати і ухвалювати важливі для киян питання

03.12.2020 17:00

Сьогодні потрібно згуртувати всі політичні сили, яких люди обрали до Київради IX скликання, і ефективно працювати та оперативно ухвалювати важливі для столиці та киян рішення. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час відкриття засідання новообраної Київської міської ради.
 
"Сьогодні в нас перше – вже робоче – сесійне засідання. Для подальшої роботи нам потрібно обрати керівництво Київради, виконавчого органу, сформувати комісії міської ради. Ми, як я говорив раніше, повинні всі об'єднатися і працювати заради киян та розвитку столиці. І я готовий повторювати це як мантру, поки ми так не зробимо, - підкреслив Кличко. - Не потрібно тягати ковдру, сваритися чи ставити один одному ультиматуми! Бо що ми маємо по складу депутатів? Дві політичних сили – "УДАР" і "Європейська солідарність" - отримали найвищу підтримку киян. Та мають найбільші фракції - по 31 голосу в Київраді. Тому є, фактично, ядром новообраної Київради. І я, розуміючи свою відповідальність, повинен згуртувати всі політичні сили, яких люди обрали до Київради", - наголосив мер Києва. 
 
Він зазначив, що за ситуацію в місті відповідальні і мер, і кожен з депутатів перед своїми виборцями. І закликав депутатів пам'ятати про це.
 
"Підкреслю: сьогодні – не час для деструктиву. Надто складна ситуація і в країні, і в столиці. Нам потрібно, щоб економіка міста не обвалилася. Потрібно захищати здоров'я і життя киян. Працювати, щоб робити їх життя більш комфортним. Тому закликаю всіх керуватися єдиною амбіцією – показати, що ми здатні бути ефективними, і втілювати життєво важливі для столиці справи. Разом! Інакше програють всі. А люди будуть розчаровані", - сказав Кличко.
 
Він нагадав, що Київрада VIII скликання була визнана найефективнішою не тільки за українськими, а й за міжнародними рейтингами. Тож закликав депутатів не втратити відповідних здобутків та іміджу міської ради. 
 
"Щодо організації нашої роботи і формування керівних органів. Я пропоную на посаду секретаря Київради підтримати кандидатуру представника "УДАРу" Володимира Бондаренка, який одразу займеться комунікацією з фракціями і депутатами. Бо потрібно якнайшвидше формувати комісії Київради і починати працювати! Пропозиції щодо своєї роботи в комісіях депутати подали", - наголосив Віталій Кличко.
 
Невідкладними і життєво важливими для міста питаннями, що треба ухвалити оперативно, мер, зокрема, назвав бюджет столиці на наступний рік, допомогу бізнесу – продовження пільг для підприємців, забезпечення роботи медичної сфери.
 
"Тому давайте вирішувати всі проблеми конструктивно і без емоцій, без ультиматумів. Бо ще раз скажу: людям нецікаві розбірки і кулуарщина. Працюємо відкрито, ефективно і показуємо киянам конкретні справи і конкретні проекти!" - підкреслив Віталій Кличко. 

 

 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Новини